BU ŞEHRE DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

BU ŞEHRE DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

5 Mayıs 2019 Pazar 17:33

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası'nın Erol Hatırlı Başkanlığındaki yeni yönetimi, geçen yıl yapılan oda seçimlerinden sonra geçen 1 yıllık dönemi düzenlediği basın toplantısı ile değerlendirdi. 1 yıllık dönemde yapılan çalışmalar ve geleceğe dair planlanan projeler hakkında bilgi veren Erol Hatırlı, oda olarak Orhangazi'ye her alanda değer katmaya devam edecekleri mesajını verdi. 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, 1 yıllık görev sürelerinin değerlendirmesi için basın mensupları ile bir araya geldi. Orhangazi TSO Toplantı salonunda gerçekleşen değerlendirme toplantısına oda başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk ve oda yönetim kurulu üyeleri katıldı.

1 yılın değerlendirmesi yapıldı

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Erol Hatırlı, programda basın mensuplarına göreve geldikleri geçen yıl nisan ayından bugüne kadar geçen sürede yaptıkları çalışmaları anlattı. Erol Hatırlı, geride kalan 1 yıllık dönemde özellikle meslek grubu üyeleri ile birlikte düzenli toplantılar gerçekleştirip sorunlara ve beklentilere direk çözüm üretme gayretinde bulunduk dedi. Enflasyonla Topyekün Mücadele programları kapsamında Orhangazi´de istihdama yeni katkılar sağlama gayreti içinde olduklarını ifade eden Erol Hatırlı, bu süreçte Orhangazi zeytinine katkı sağlamak için Zeytinde Kalite Orhangazi´de sloganı ve logosu hazırladık. Oda olarak çalışmalarını yürüttüğümüz, Türk Patent Enstitüsü Bilgi ve Doküman merkezinin temsilciliğini odamızda açtık dedi.

Yeni dönem planlamalarımızla ilçemize katkı sunacağız

Erol Hatırlı yeni dönem ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Erol Hatırlı, Orhangazi’nin stratejik bir konumda yer olması sebebiyle, Depolama ve Lojistik Alanlarının acilen oluşturup, ilçe ekonomimize katmalıyız.  Zeytin İhtisas Borsası ve Lisanslı Depoculuk için Coğrafi işarete sahip olan ilçelerin oda ve borsalarıyla ortak çalışma yapmak. “ Sürdürülebilir Turizm Projemiz ile ilgili çalışmalarda bulunacağız dedi. Hatırlı geçmişte olduğu gibi oda yönetimi olarak Orhangazi´nin gelişmesi, kalkınması için her zaman elimizden gelen çabayı ve çalışmaları sürdüreceğiz dedi.

 
Bu haber 81 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:30:49 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima