Orhangazi TSO TOBB Genel kuruluna katıldı

Orhangazi TSO TOBB Genel kuruluna katıldı

6 Mayıs 2019 Pazartesi 10:42

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin Genel Kurul toplantısı Ankara'da yapıldı. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası'nın da katıldığı iki gün süren TOBB Genel Kurulu'nda Orhangazi TSO'da Orhangazi Turşu ve zeytinlerinin tanıtımının yapıldığı bir de stant açıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği´nin (TOBB) Genel Kurul toplantısı Ankara´da TOBB´un ikiz kulelerinde yapıldı. Orhangazi TSO Yönetim kurulu başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Tokuç, M.Yüksel Çoklar, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seda Şentürk ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Musa Öztürk’ ün katıldığı TOBB Genel Kurulu iki gün sürdü. İlk gün yapılan toplantıların ardından ikinci günkü genel kurulan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlar da katıldı. TOBB üyeleri Türkiye´nin dört bir yanından gelen oda ve borsa başkanları ile birlikte ilk gün Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdi. İkinci gün TOBB Genel Merkezinde yapılan genel kurul toplantısına da yoğun katılım gerçekleşti. Kongre öncesinde TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve diğer davetliler TOBB Bahçesinde kurulan stantları gezdi. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası da TOBB Bahçesinde diğer stantlarla birlikte Gedelek Turşusu, Zeytin ve Zeytinyağı ürünlerinin yer aldığı bir stantla yer aldı.
Bu haber 119 kez okunmuştur.
Kategori:
21.7.2019 23:14:17 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima