TOKİ 4.etap ihalesini yapıyor

TOKİ 4.etap ihalesini yapıyor

6 Mayıs 2019 Pazartesi 10:44

Orhangazi'de geçen yıl yapılması planlanan ancak o dönemdeki döviz artışı ve inşaat maliyetlerinin yükselmesinden sonra ertelemeye alınan Hamzalı yolu üzerindeki arsada yapılacak olan dördüncü etap TOKİ konut ihalesi 26 haziranda yapılıyor.

Orhangazi´de geçen yıl Belediye tarafından tahsisi yapılan ve plan düzenlemeleri tamamlanan Hamzalı yolu üzerindeki arsada yapılması planlanan TOKİ 4.Etap Konutlarının inşaat ihalesi yapılıyor. Geçen yıl hayata geçirilmek istenen ve ön talepleri alınan konutlar o dönemde döviz kurunun yükselmesi ve inşaat maliyetlerinin artması nedeniyle ertelenmişti. O dönemde Türkiye genelinde iptal edilip ertelenen 30 proje arasında yer alan Orhangazi konut projesi de 26 haziranda yapılacak.

292 KONUT İNŞA EDİLECEK

Toplu Konut İdaresi tarafından yapılacak ihale sonrasında Orhangazi´de 292 adet konut inşaatının yüklenici firması belirlenmiş olacak. Proje kapsamında 292 konut ile birlikte 2 adet dükkan ve 1 cami inşaatları ile alt yapı ihalesi yapılmış olacak.

ÖN BAŞVURULAR ÖNCELİKLİ OLACAK

Öte yandan 292 konut için başvurular ise daha önce başvuruda bulunup bankaya ön ödeme yapanların öncelikli olacağı kaydedildi.
Bu haber 387 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:30:34 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima