ESNAF KEFALET İFTARDA BULUŞTU

ESNAF KEFALET İFTARDA BULUŞTU

22 Mayıs 2019 Çarşamba 10:55

Orhangazi Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ramazan ayı dolayısı ile Hür Kafe’de verdiği iftar daveti, Ramazan’da protokol ve sivil toplum kuruluşlarını iftar sofrasında biraraya getiren ilk ve tek organizasyon oldu.

Orhangazi Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın yanı sıra, Jandarma Komutanı J. Yzb.  Ali Kanber, Orhangazi TSO Başkanı Erol Hatırlı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turgay Durmuş, Şoförler Odası Başkanı Ali Sevinç, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Beytullah Güneş, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Davut Zengin, Orhangazi Zeytin Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, Halk Bankası Şube Müdürü Ahmet Akın ve Halk Bankası Orhangazi Şubesi Personeli eşleri ile birlikte katıldı.

Samimi bir ortamda geçen iftar yemeğinin ardından Orhangazi Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler ve yönetimi protokol üyeleri ile bir araya gelerek Orhangazi esnafının genel durumu hakkında istişarede bulundu.
Bu haber 296 kez okunmuştur.
Kategori:
19.2.2020 19:20:49 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima