Mahmudiye'de mezarlık düzenlemesi başladı

Mahmudiye'de mezarlık düzenlemesi başladı

27 Mayıs 2019 Pazartesi 11:53

Orhangazi’ye bağlı Mahmudiye Mahallesinde geçtiğimiz haftalarda su hattının mezarlığa kadar getirilmesinden sonra Büyükşehir Belediyesi ve Orhangazi Belediyesi ekipleri mezarlık içinde yeni yol düzenlemesine başladı. Parke çalışması başlatılan mahallede muhtar Veysel Üstün çalışmaları yakından takip ediyor.

Orhangazi’ye bağlı Mahmudiye Mahallesinde hummalı çalışmalar başladı. Mahmudiye Mahallesi’nde geçtiğimiz haftalarda yapılan su hattı çalışmasının ardından mezarlıkta yeni düzenlemeler de başladı. Mahalle muhtarı Veysel Üstün’ün girişimleri ile mezarlık içinde yollarda yeni düzenleme yapıldı. Büyükşehir Belediyesi ve Orhangazi Belediyesi ekipleri ise mezarlık içinde parke ve tretuar çalışmalarına başlandı. Mezarlıktaki tüm düzenlemelerle birlikte mezarlık içi yürüyüş yollarında parke döşeme işlemleri devam ediyor. Mahalle muhtarı Veysel Üstün Orhangazi Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür etti.  
Bu haber 191 kez okunmuştur.
Kategori:
16.9.2019 20:21:31 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima