YENİKÖY ARSALARI SATIŞA ÇIKIYOR

YENİKÖY ARSALARI SATIŞA ÇIKIYOR

9 Haziran 2019 Pazar 14:43

Orhangazi Belediyesi daha önce imar düzenlemeleri yapılan Yeniköy’deki arsaların satışını 12 Haziran tarihinde gerçekleştiriyor. Yerel seçimler öncesinde büyük tartışmalara neden olan arsa satışlarında 9 parça arsa satışa çıkarılacak.  Satışa çıkacak arsaların muhammen bedelleri ise toplamda 22 milyon 700 bin TL civarında.

Orhangazi Belediyesi, daha önceki dönemde imar düzenlemeleri tamamlanan ve yeni bir yaşam alanının oluşturulması planlanan Yeniköy’deki arsa satışlarını 12 hazirda gerçekleştiriyor. Satış kararları daha önceki dönemlerde mecliste alınan Yeniköy’deki 9 arsanın satış ilanı verildi.

 

9 PARÇA ARSA SATIŞA ÇIKACAK

Orhangazi Belediyesi, Bayram sonrasında yapacağı ihalelerde toplamda 9 parça arsanın satışını gerçekleştirecek. Satışlar Orhangazi Belediyesi encümeni tarafından yapılacak.

 

59.7 MİLYON TL MUHAMMEN BEDEL

Orhangazi Belediyesi 9 parça arsayı 255 bin TL’den başlayıp, 19,5 milyon TL’ye kadar değişen fiyatlarla satışa çıkaracak. Arsa satışlarında belirlenen toplam muhammen bedel ise 59 milyon 680 bin 255 lira. Orhangazi Belediyesi arsa satışları ile birlikte belediyenin borç yükünü de hafifletmeyi hedefliyor.

 
Bu haber 178 kez okunmuştur.
Kategori:
25.8.2019 11:36:15 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima