OBEFAŞ'IN FAALİYET ALANI GENİŞLETİLDİ

OBEFAŞ'IN FAALİYET ALANI GENİŞLETİLDİ

17 Haziran 2019 Pazartesi 14:31

Orhangazi Belediyesi’ne bağlı OBEFAŞ A.Ş Olağan üstü genel kurul toplantısı Orhangazi Belediyesi Meclis salonunda Divan Başkanı Bekir Aydın Başkanlığında gerçekleştirildi. OBEFAŞ A.Ş Genel Kuruluna Bakanlık temsilcisi Mustafa Soyer, Meclis üyesi Davut Çil, Abdurrehim Akçay ve şirket ortakları katıldı.

OBEFAŞ A.Ş olağan üstü genel kurulda şirket esas sözleşmesinin amaç ve konusu başlıklı 4. Maddesinin tadili hakkında hazırlanan tadil tasarısı metni oy birliği ile kabul edildi. Bu madde ile şirket esas sözleşmesine yer altı ve yer üstü maden ve tabii kaynakları, jeotermal ve doğal mineralli su kaynakları ve jeotermal kökenli gazları mevcut kanunlara göre uygun olarak aramak, çıkartmak, işletmek, satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek gibi işlemleri yapmak üzere OBEFAŞ A.Ş esas sözleşmesine ilave edildi.

Başkan Aydın OBEFAŞ şirketinin daha aktif bir şekilde çalışması için genel kurulumuz ile birlikte aldığımız bu karar Orhangazi’mize hayırlı olsun dedi. OBEFAŞ şirketinin alınan kararlar sonrası daha aktif ve kar edecek konuma geleceğini söyleyen Başkan Aydın, “OBEFAŞ’ı kara geçirmek amacıyla ilk somut adımlarımızı attık. OBEFAŞ’ı eski günlerinde olduğu gibi hizmet eden ve bu hizmetler karşılığı kar elde eden gelirlerini artıran bir şirket haline getireceğiz” dedi.
Bu haber 278 kez okunmuştur.
Kategori:
18.10.2019 05:39:03 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima