19 HAFIZ İCAZET ALDI

19 HAFIZ İCAZET ALDI

17 Haziran 2019 Pazartesi 14:43

Orhangazi’de Kubbeli Cami Kuran Kursu’nda eğitim gören 19 Kız Hafız Öğrenci hafızlıklarını tamamladı. Orhangazi Müftülüğü hafızlıklarını tamamlayan hafızlar için Kapalı Spor Salonu’nda icazet töreni düzenledi. Törene ilçe protokolü ve Bursa İl Müftüsü de katıldı.

Orhangazi Müftülüğü, Kubbeli Cami Kız Kuran Kursu’nda hafızlık eğitimini tamamlayan 19 Kız Hafız Öğrenci için İcazet Programı düzenledi. Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Hafızlık İcazet Töreni’ne Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, İl Müftüsü İzani Turan, Belediye Başkanı Bekir Aydın, İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, diğer protokol üyeleri, çok sayıda davetli ve hafızlık eğitimi alan öğrencilerinin aileleri katıldı. Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda protokol üyeleri birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından ise hafızlık eğitimini tamamlayan 19 Kız Hafız Öğrenciye diplomaları ve hediyeleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. İlçe kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, hafızlık eğitimini veren öğretmene hediye takdiminde bulunurken, program daha sonra hafızların taç giyme merasimi ile tamamlandı.  
Bu haber 242 kez okunmuştur.
Kategori:
18.9.2019 00:51:52 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima