Belediye artık mobilde

Belediye artık mobilde

17 Haziran 2019 Pazartesi 15:12

Belediye Hizmetlerinde hızlı çözümler üretmek ve hızlı erişim sağlanması amacıyla web sayfası yanı sıra mobil uygulamanın da hayata geçirilmesi hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefliyor.

Orhangazi Belediye Başkanlığının web sayfası üzerinden uygulamaya koyduğu e-ruhsat uygulaması ve e-belediye hizmetleri vatandaşlar tarafından ilgi görmüş uygulama üzerinden yapılan ve sonuçlanan ruhsatlar Başkan Bekir Aydın tarafından teslim edilmişti. Hizmet kalitesini artırmak için mobil uygulamayı da hayata geçiren Orhangazi Belediye Başkanlığı bu uygulama ile herkesin belediye hizmetlerine daha hızlı ulaşmasını sağlayacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “vatandaşlarımız web sitemiz üzerinden belediyemizle ilgili bir çok hizmete ulaşabilmekte ve işlemlerine tek tıkla online olarak rahatlıkla sonuçlandırabilmektedir” dedi. Başkan Aydın “Hizmet noktasında en iyisini ve en hızlısını sunmak istiyoruz, bu nedenle mobil uygulama hizmeti ile hizmetlerimize artık her yerden daha kolay ulaşma imkânı sağlayacağız” dedi.

 

BİRÇOK YENİLİK TEK TIKLA ELİNİZDE

Orhangazi Belediyesi mobil uygulama ile birçok yenilikleri de beraberinde getiriyor. Mobil uygulama ile nöbetçi eczane, haberler, istek ve öneriler için çek gönder, güncel duyurular, meclis kararları gibi bölümlerden istediğiniz bilgiye daha rahat ulaşma imkânı sağlıyor.
Bu haber 1707 kez okunmuştur.
Kategori:
29.3.2020 13:58:23 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima