SAĞLAM BANK KALMADI

SAĞLAM BANK KALMADI

17 Haziran 2019 Pazartesi 15:22

Orhangazi’nin özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi aldığı İznik Gölü Çamlık tesislerinde yer alan tüm oturma gruplarının ve bankların kırılıp parçalanmış olması, çamlık tesislerine gelen binlerce piknikçinin tepkisini çekiyor. Vatandaşlar, her şeyi neredeyse tamamlanan İznik Gölü sahilinde çamlık içindeki oturma gruplarının bir an önce yenilenmesini istiyorlar.

Orhangazi’de yaz aylarında binlerce piknikçinin gittiği Göl Sahilindeki çamlık tesislerinin durumu vatandaşların tepkisini çekiyor. Yıllardır hem Orhangazi hem de bölgeden gelen piknikçiler ve tatilcilerin büyük ilgi gösterdiği İznik Gölü Orhangazi sahilindeki Çamlık Tesisleri’nde piknikçilerin kullandığı bankların yenilenmesi gerekiyor.

 

SAĞLAM BANK KALMADI

Hem Orhangazi Belediyesi, hem de Büyükşehir Belediyesi tarafından sıklıkla yenilenen Çamlık tesislerindeki oturma grupları ve banklar şehir eşkıyaları tarafından kırılıp dökülüyor. Son dönemde yenilenmeyen oturma grupları ve banklar şu günlerde iyice kullanılamaz hale geldi. Yaklaşık 1 kilometrelik bölümde yer alan oturma gruplarının yenilenmesi bekleniyor.

 

HAFTA SONLARI ONBİNLER ZİYARET EDİYOR

Orhangazi sahilinde yer alan Çamlık Tesisleri yaz aylarında yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Özellikle hafta sonları sadece Orhangazi’den değil, çevre il ve ilçelerden iki günde 20 binin üzerinde ziyaretçi alan çamlık tesislerin oturma grupları ve bankların bir an önce yenilenmesi bekleniyor.

 
Bu haber 708 kez okunmuştur.
Kategori:
19.2.2020 19:46:33 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima