KAMP ALANI İÇİN ARSA TAHSİSİ ERTELENDİ

KAMP ALANI İÇİN ARSA TAHSİSİ ERTELENDİ

17 Haziran 2019 Pazartesi 15:58

Orhangazi Belediyesi’nin Haziran ayı Belediye Meclis toplantısının ikinci oturumu Bekir Aydın Başkanlığında yapıldı. İlk oturumda komisyonlara havale edilen 9 maddenin görüşüldüğü meclis ikinci oturumunda 3 komisyondan gelen raporlar meclis toplantısı esnasında meclis üyelerinin talebi ile geri çekildi. Geri çekilen raporlar arasında Kamp Alanı için Dutluca Altında Orhangazi TSO’ya tahsis edilecek arsa ile ilgili madde de bulunuyor.

Orhangazi Belediyesi’nin Haziran Ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu yapıldı. Bekir Aydın Başkanlığında yapılan Meclis toplantısında pazartesi günü yapılan ilk oturumda görüşülüp çeşitli komisyonlara havale edilen 9 madde görüşülerek karara bağlandı.

3 rapor geri çekildi

Meclis toplantısı öncesinde Hürriyet Mahallesi ile Arapzade Mahallesindeki taşınmazlarla ilgili Orhangazi Revizyonu Uyulama İmar Planları ile Dutluca Altında eski futbol sahasını da içine alan arazinin Kamp ve Karavan Merkezi yapılmak üzere Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’na tahsisi konularındaki komisyon raporları meclis üyesi İlhan Kılıç’ın talebi ile geri çekildi. Bu 4 rapor Temmuz ayı meclisinde yeniden görüşülecek. Haziran Ayı Meclis toplantısında bazı müdürlüklerin Görev ve Çalışma Yönetmeliklerinin güncellenmesi maddeleri ile 2019 yılı Evsel Katı Atık Toplanması tarifeleri görüşülerek karara bağlandı.
Bu haber 372 kez okunmuştur.
Kategori:
18.9.2019 00:47:20 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima