MYO'DA MEZUNİYET COŞKUSU

MYO'DA MEZUNİYET COŞKUSU

25 Haziran 2019 Salı 12:48

Uludağ Üniversitesi Orhangazi Yeniköy Asil Çelik Meslek Yüksek Okulu’nda 2018-2019 Eğitim Öğretim sezonu düzenlenen mezuniyet töreni ile tamamlandı. Törende okuldaki 4 farklı bölümden 100 öğrenci mezuniyet heyecanı yaşadı.

UÜ Orhangazi Asil Çelik Meslek Yüksek Okulu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim dönemi Mezuniyet törenine Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulları Koordinatörü Prof.Dr.Soner Altun, Belediye başkan yardımcısı İbrahim Korkmaz, MYO müdürü Doç.Dr.Fatih Karpat, diğer protokol üyeleri, STK temsilcileri ve mezun olan öğrencilerin aileleri katıldı. MYO Müdürü Doç.Dr.Fatih Karpat’ın konuşması ile başlayan programda Karpat tüm öğrencilere yeni hayatlarında başarı diledi. Daha sonra kürsüye gelen Belediye başkan yardımcısı İbrahim Korkmaz ise öğrencilerin zorlu bir süreçten sonra mezun olduklarını belirterek, tüm öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyorum dedi. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmazi se MYO okul binasının bugünkü hale getirilmesinde kamu özel sektör desteğinin önemli olduğunu belirterek, gelecekte okulun daha iyi yerlere gelmesi için de kendisinin elinden geleni yapacağını ifade etti. Programda UÜ MYO Koordinatörü Prof.Dr.Soner Altun bir konuşma yaptı. Okuldan mezun olan öğrenciler adına Makine ve Okul birincisi Muhammet Enes Uzun’un konuşmasından sonra Uzun’a okul idaresi tarafından ödül takdim edildi. Programda okulun yapımında önemli bir katkı sağlayan Asil Çelik A.Ş.’ye okul müdürü Karpat tarafından bir plaket takdim edildi. Tören, protokol üyelerinin öğrencilere anı belgelerini vermeleri ve öğrencilerin kep atıp mezuniyeti kutlamalarının ardından tamamlandı.  
Bu haber 309 kez okunmuştur.
Kategori:
18.9.2019 00:44:21 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima