Sölöz Gençlerbirliği lige katılacak

Sölöz Gençlerbirliği lige katılacak

25 Haziran 2019 Salı 13:01

Geçen sezon Orhangazi’yi Süper Amatör ligde temsil eden Sölöz Gençlerbirliği, yeni sezonda yoluna devam edecek. Mevcut başkan Hüseyin Peker’in yoğun işleri nedeniyle bırakacağı başkanlığı ise yönetim kurulu üyesi Salih Atilla yürütecek. Yeni başkan Atilla teknik direktör olarak Mehmet Alarçin ile yola devam edeceklerini belirterek, lige de yine genç kadro ile katılacağız dedi.

Orhangazi’yi geçen sezon Süper Amatör Ligde başarı ile temsil eden Sölöz Gençlerbirliği yeni sezonda da lige katılacak. Geçen sezon genç bir kadro ile ligde mücadele eden ve son haftalarda play off şansını kaçıran Sölöz Gençlerbirliğİ’nde mevcut başkan Hüseyin Peker yoğun işlerinden dolayı görevi yönetim kurulu üyesi Salih Atilla’ya devredecek. Peker, yeni sezonda da görevde olmasa da takıma desteğinin aynı şekilde devam edeceğini belirtti.

ALARÇİN İLE YOLA DEVAM

Yeni Başkan Salih Atilla ise yeni sezonda teknik direktör olarak Mehmet Alarçin ile yola devam edeceklerini belirterek, geçen sezon genç kadro ile ligde mücadele ettik ve bir çoğu kendini ispatlayıp iyi transferler gerçekleştirdi. Yeni sezonda da hedefimiz yine genç kadro ile hatta tamamını 20 yaş ve altında oyunculardan kurulu bir takımla ligde mücadele etmek dedi.  
Bu haber 273 kez okunmuştur.
Kategori:
18.9.2019 00:41:16 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima