Hakim ve Savcılara Veda yemeği

Hakim ve Savcılara Veda yemeği

25 Haziran 2019 Salı 13:14

HSK kararnamesi ile Orhangazi adliyesinden başka şehirlere tayinleri çıkan hakim ve savcılar için önceki akşam bir veda yemeği düzenlendi. İlçe protokolünün de katıldığı veda yemeğinde ilçeden ayrılan hakim ve savcılara başsavcılık tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

HSK atama kararnamesine göre Orhangazi Adliyesinde görev yapan savcılar Leyla Yağmur Bülbül İstanbul Cumhuriyet Savcılığına, Okan Yıldız İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığına ve Osman Taşkın ise Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığına atanırken yine Orhangazi’de görevli hakimler Firdes Kökçü İstanbul Anadolu Adliyesi, Uğur Taştan İstanbul Anadolu Adliyesi, Nagehan Köroğlu Yıldız ise İstanbul Anadolu Adliyesine atanmıştı.

HAKİM VE SAVCILAR İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Orhangazi Adliyesinden atamaları çıkan hakim ve savcılar için Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Bekir Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Coşkun, Emniyet Müdürü Halis Erdoğan’ın yanı sıra adliye personelinin katıldığı veda gecesi Nadır Tesislerinde düzenlendi. Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Coşkun ve Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, gecede yaptıkları konuşmada Orhangazi’ye verdikleri hizmetlerden dolayı tüm hakim ve savcılara teşekkür etti. Konuşmaların ardından ise hakim ve savcılara teşekkür plaketi takdim edildi.  
Bu haber 678 kez okunmuştur.
Kategori:
18.10.2019 05:32:09 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima