Bulutoğlu Samsung Malta'da

Bulutoğlu Samsung Malta'da

28 Şubat 2020 Cuma 10:43

Orhangazi ve Gemlik’in önde gelen beyaz eşya bayisi Bulutoğlu Samsung hem ilçemizi hem de ilimizi sayılı bayinin katıldığı Malta zirvesinde temsil etti.

Samsung Mena 2020´de  dünyanın  ‘en’lerinin yer aldığı ve  Türkiye´den de sadece 15  bayinin  katıldığı toplantıya ilçemizden de başarılı  işadamı Bulutoğlu Samsung bayii sahibi Berkay Bulut katıldı. Bulut toplantı ile alakalı yaptığı açıklamada, "geleceğin teknoloji lideri Samsung´un 2020 ile başlayan 10 yıllık  hedef  planlamaları sergilendi . Özellikle katlanabilir Z serisi ve Galaxy 20 ile yeni döneme damga vurulacağı kesin. 8 k teknolojisi ile 15 yıldır tv klasmanında dünya 1.liğini aradaki farkı arttırarak devam ettireceği kesin. Yeni dönemde  yeni buzdolapları ve çamaşır makinesi ile de rakiplerine gerçekten fark atıyor" dedi.  Bulutoğlu Samsung´un ilçemizin yanı sıra Orhangazi ve Yalova´da da satış mağazaları ve bayilikleri bulunuyor.




Bu haber 667 kez okunmuştur.
Kategori:
7.4.2020 09:35:59 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima