CHP'de Gençlik Kolları başkanı Barış Güler oldu

CHP'de Gençlik Kolları başkanı Barış Güler oldu

28 Şubat 2020 Cuma 11:17

CHP’de Olağan İlçe kongresinden sonra Kadın Kolları kongresinin de tamamlanmasından sonra Gençlik Kolları’nda da oluşum tamamlandı. Gençlik Kolları’nda başkanlığa Barış Güler seçilirken, yeni yönetim de oluştu.

CHP’de Gençlik Kolları başkanı seçilen Barış Güler, bu süreçte kendisine destek olan ilçe başkanı Ender Teke ve yöneticilerine teşekkür ederek, bugünden itibaren CHP Gençlik kollarını hakettiği yere taşımak için tüm ekip arkadaşlarımla birlikte yoğun bir çalışma içinde olacağız dedi. Parti binasına sıkışıp kalmayan, sokakta ve halkın içinde olan bir anlayışla çalışacaklarını belirten Barış Güler, gençlerimizin yanında olacağız. Siyasi görüşü her ne olursa olsun, ailesi akrabası dostu hangi partiye oy verirse versin onlara dokunmak onlarla birlikte olmak için çabalayacağız dedi. CHP’nin Türkiye’nin umudu olacağını belirten Güler, CHP’ye her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır. Bu anlayışla durmadan çalışacağız dedi.  
Bu haber 684 kez okunmuştur.
Kategori:
7.4.2020 10:30:46 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima