Mart'ta başlayacak

Mart'ta başlayacak

28 Şubat 2020 Cuma 11:45

Orhangazi’ye bağlı Yeniköy Mahallesi arasındaki yaklaşık 6 kilometrelik yolda genişletme çalışmaları mart ayı itibarı ile başlıyor. Karayolları Bölge müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz haftalarda yol güzergahı üzerinde kazık çakma işlemini tamamlamıştı. Genişlemelerin mart ayı itibarı ile başlaması bekleniyor.

Orhangazi’de yıllardır gündeme gelen Orhangazi-Yeniköy arasındaki 6 kilometrelik yolda genişletme çalışmaları başlıyor. Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın geçtiğimiz aylarda Karayolları Bölge müdürlüğü ile yaptığı girişimler sonrasında 2020 yatırım programına alınan Yeniköy yolu ile ilgili kazık çakma işlemleri geçtiğimiz aylarda yapılmıştı.

 

Bu ay başlıyor

Karayolları bölge müdürlüğü ekipleri zeytin hasat mevsiminin bitimi ile birlikte Mart ayı itibarı ile yolda genişletme çalışmaları başlayacağı belirtildi. Orhangazi-Yeniköy arasındaki yol 6 kilometre mesafeli. Bazı bölgelerde daha önce kamulaştırmalar yapılmıştı. Yol çalışmalarının yaz dönemine kadar da tamamlanması planlanıyor.  
Bu haber 820 kez okunmuştur.
Kategori:
7.4.2020 08:51:11 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima