Anadolu İmam Hatip beldelere açıldı

Anadolu İmam Hatip beldelere açıldı

17 Mayıs 2013 Cuma 11:32

Yeniköy’de muhteşem Kutlu Doğum ve Kandil programı

Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi özellikle bayanlara yönelik farklı programlar düzenlemek için ilk etapta beldelerde ardından da köylerde programlar düzenleyecek. Anadolu İmam Hatip Lisesi ilk belde programını Yeniköy’de gerçekleştirdi. Programa yoğun bir katılım gerçekleşti.

Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi, ilçe merkezde gerçekleştirdiği çok sayıda etkinliğin ardından şimdi de belde ve köylere açılmış durumda. Anadolu İHL belde ve köylerde de çeşitli programlar düzenlemeye başladı. İHL Kız Öğrencileri hazırladıkları Kutlu Doğum, 3 Aylar ve Regaip Kandili programı ile bu çalışmalarının ilkini Yeniköy’de yaptı. Yeniköy’de Belediye düğün salonunu hınca hınç dolduran bayanlara son derece dolu bir program sahneleyen Anadolu İHL, içine girdiğimiz 3 aylar ile ilgili de bilgiler sundular. Anadolu İHL bundan sonraki programlarını diğer 4 beldede tamamladıktan sonra köy programlarına başlayacak. 
Bu haber 484 kez okunmuştur.
Kategori:
24.04.2014 16:13:56 
Yorum bulunamadı.
DOLAR
: 2,1457 TL
EURO
: 2,9666 TL
İNGİLİZ STERLİNİ
: 3,6086 TL
KUVEYT DİNARI
: 7,7742 TL
orhangazi haber bursa raf sistemleri
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.