Anadolu İmam Hatip beldelere açıldı

Anadolu İmam Hatip beldelere açıldı

17 Mayıs 2013 Cuma 11:32

Yeniköy’de muhteşem Kutlu Doğum ve Kandil programı

Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi özellikle bayanlara yönelik farklı programlar düzenlemek için ilk etapta beldelerde ardından da köylerde programlar düzenleyecek. Anadolu İmam Hatip Lisesi ilk belde programını Yeniköy’de gerçekleştirdi. Programa yoğun bir katılım gerçekleşti.

Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi, ilçe merkezde gerçekleştirdiği çok sayıda etkinliğin ardından şimdi de belde ve köylere açılmış durumda. Anadolu İHL belde ve köylerde de çeşitli programlar düzenlemeye başladı. İHL Kız Öğrencileri hazırladıkları Kutlu Doğum, 3 Aylar ve Regaip Kandili programı ile bu çalışmalarının ilkini Yeniköy’de yaptı. Yeniköy’de Belediye düğün salonunu hınca hınç dolduran bayanlara son derece dolu bir program sahneleyen Anadolu İHL, içine girdiğimiz 3 aylar ile ilgili de bilgiler sundular. Anadolu İHL bundan sonraki programlarını diğer 4 beldede tamamladıktan sonra köy programlarına başlayacak. 
Bu haber 474 kez okunmuştur.
Kategori:
21.04.2014 02:27:46 
Yorum bulunamadı.
DOLAR
: 2,1354 TL
EURO
: 2,9508 TL
İNGİLİZ STERLİNİ
: 3,5902 TL
KUVEYT DİNARI
: 7,7285 TL
orhangazi haber bursa raf sistemleri
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.