Eylülde  bitiyor

Eylülde bitiyor

19 Temmuz 2013 Cuma 10:10

Orhangazi Muradiye Mahallesi, Endüstri Meslek lisesi karşısında yapımı devam eden ve iki blok lojman, 1 de hizmet binasından oluşan Jandarma Binası inşaatı eylül ayında tamamlanıyor. 

Orhangazi Muradiye Mahallesi, Endüstri Meslek lisesi karşısında yapımı devam eden ve iki blok lojman, 1 de hizmet binasından oluşan Jandarma Binası inşaatı eylül ayında tamamlanıyor. Yapımcı firma yetkilisi inşaatın eylül sonunda tamamlanacağını, ekim ayında jandarma yeni yerinde hizmet verebilir dedi.

Orhangazi’de şehir merkezinden kaldırılacak olan Jandarma binası için yapılan yeni Jandarma hizmet binası ve 2 bloktan oluşan lojmanların inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Geçen yılın kasım ayında yapımına başlanan Jandarma hizmet binası ve lojmanlarda kaba inşaatlarda sona gelindi. Lojmanlardan birincisinin inşaatı tamamlanırken, ikinci lojmanda ise sona gelindi. 

Eylülde bitiyor

1 milyon 722 bin TL ihale bedeli ile ihale edilen jandarma binası inşaatının Eylül ayı sonunda tamamlanması bekleniyor. İnşaatı yürüten Aslantaş İnşaat yetkilisi, inşaatı eylül ayı sonunda tamamlamayı planladıklarını belirtti. İnşaatın planlanan sürenin önünde seyrettiğini belirten yetkili, eylül sonu inşaatın bitmesi ile birlikte yeni jandarma binası ekim ayında yeni yerine taşınmış olabilir dedi. 
Bu haber 214 kez okunmuştur.
Kategori:
19.04.2014 12:24:04 
Yorum bulunamadı.
DOLAR
: 2,1354 TL
EURO
: 2,9508 TL
İNGİLİZ STERLİNİ
: 3,5902 TL
KUVEYT DİNARI
: 7,7285 TL
orhangazi haber bursa raf sistemleri
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.