Bu kez gerçekten öldü

Bu kez gerçekten öldü

15 Ağustos 2013 Perşembe 12:52

2 yıl önce öldü sanılıp morga konmuştu

Gemlik’te yolda yürürken fenalaşıp yere yığılan 48 yaşındakiMehmet Küçük, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiği. Kalp krizi sonucu öldüğü belirlenen Küçük´ün kuzeni 56 yaşındaki Salih Bektaş, "Kendisi 2 yıl önce de geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Burada ´Öldü´ denilerek morga konuldu. Yaklaşık 3 saat sonra da ölmediği anlaşılınca morgdan çıkarılmıştı. Bu kez gerçekten öldü" dedi.

Bursa´nın Gemlik İlçesi Cumhuriyet Mahallesi´nde oturan Mehmet Küçük, dün yolda yürürken aniden rahatsızlanarak yere yığıldı. Kalp ve böbrek rahatsızlıkları bulunduğu öğrenilen Küçük, çağrılan ambulansla Bursa´daki Çekirge Devlet Hastanesi´ne kaldırıldı. Bir fabrikada işçi olarak çalıştıktan sonra rahatsızlıkları nedeniyle malulen emekli olan evli ve 5 çocuk babası Mehmet Küçük, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Yaşamını yitiren halasının oğlu Mehmet Küçük´le olaydan bir süre önce telefonla konuştuklarını söyleyen Salih Bektaş, "Kendisi birçok kez rahatsızlıkları nedeniyle hastaneye gidip gelirdi. Hatta iki yıl önce geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Burada ´Öldü´ denilerek morga konuldu. Yaklaşık 3 saat sonra da ölmediği anlaşılınca morgdan çıktı. Bu kez gerçekten öldü" diye konuştu.

Kalp krizi geçirdiği belirlenen Mehmet Küçük´ün cesedi, Bursa Adli Tıp KurumuMorgu´na kaldırıldı
Bu haber 263 kez okunmuştur.
Kategori:
20.04.2014 19:27:40 
Yorum bulunamadı.
DOLAR
: 2,1354 TL
EURO
: 2,9508 TL
İNGİLİZ STERLİNİ
: 3,5902 TL
KUVEYT DİNARI
: 7,7285 TL
orhangazi haber bursa raf sistemleri
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.