Cinayet kurbanı genç son yolculuğuna uğurlandı

Cinayet kurbanı genç son yolculuğuna uğurlandı

19 Eylül 2013 Perşembe 10:40

Orhangazi’ye bağlı Üreğil köyünde önceki gün arazi tartışması nedeniyle çıkan tartışmada dayısı tarafından öldürülen genç adam son yolculuğuna uğurlandı. Genç adamın cenaze töreninde gözyaşları sel oldu.

Orhangazi’ye bağlı Üreğil köyünde önceki gün dayısı Beyhan Fidan tarafından tabancayla öldürülen Raşit Elbek toprağa verildi. Geçtiğimiz gün daha önce aralarında arazi tartışması bulunan ve Üreğil köyü altındaki zeytinlikte dayısı Beyhan Fidan’ın tabancasından çıkan kurşunla göğsünden vurularak öldürülen Raşit Elbek’in cenazesi sabah saatlerinde Bursa Adli Tıp Kurumu morgundan alınarak Orhangazi’ye getirildi. 27 yaşında hayatını kaybeden Raşit Elbek’in cenazesi daha sonra Üreğil köyündeki baba evine getirildi. Cenazenin buraya getirildiği esnada Raşit Elbek’in annesi Zeliha ile baba Hüseyin Elbek gözyaşlarına boğuldu. Genç adamın cenazesi daha sonra öğlen vakti Üreğil camiinde kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi. 
Bu haber 364 kez okunmuştur.
Kategori:
16.04.2014 10:14:58 
Yorum bulunamadı.
DOLAR
: 2,1333 TL
EURO
: 2,9438 TL
İNGİLİZ STERLİNİ
: 3,5722 TL
KUVEYT DİNARI
: 7,7239 TL
orhangazi haber bursa raf sistemleri
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.