Gedelekgücü İbrahim İnce ile anlaştı

Gedelekgücü İbrahim İnce ile anlaştı

07 Ocak 2014 Salı 23:03

İlçemizi  Bursa Amatör küme liginde yıllardır başarı ile temsil eden Gedelek gücü spor da kongre ile yeni göreve gelen Ari Gök başkanlığındaki yönetim çalışmalara başladı.

İlçemizi  Bursa Amatör küme liginde yıllardır başarı ile temsil eden Gedelek gücü spor da kongre ile yeni göreve gelen Ari Gök başkanlığındaki yönetim çalışmalara başladı.Gedelekgücü başkanı Arif Gök  yaptığı açıklamada, yönetim olarak hedeflerinin bu sezon şampiyon olmak ve daha da ilerisi için Süper amatör küme için kadro yapmaya çalıştıklarını  belirterek artık Gerçek Gedelekgücü’nün gücünü Bursa spor camiasına göstereceklerini ve ayrıca ligde kalıcı olmak için ilçe gençlerimiz arasından yetenekli sporcuları kadromuza dahil etmeye çalışacağız dedi. Başkan Gök bu çalışmalar ile ilgili ilk olarak  Teknik direktör olarak, ilçemiz spor camiasının yakından tanıdığı eski profosyonel futbolcu olan İbrahim İnce’yi takımın başına getirerek başladığını ve İbrahim İnce’nin alt yapılarda yapmış olduğu çalışmaları bildiklerini ve bu doğrultuda transfer çalışmalarına başladıklarını söyledi. Yeni başlayacak olan 2.amatör kümenin bütün diğer takımlara da hayırlı ve başaralı olmasını dilerim dedi.
Bu haber 121 kez okunmuştur.
Kategori:
23.04.2014 22:29:24 
Yorum bulunamadı.
DOLAR
: 2,1442 TL
EURO
: 2,9613 TL
İNGİLİZ STERLİNİ
: 3,6137 TL
KUVEYT DİNARI
: 7,7678 TL
orhangazi haber bursa raf sistemleri
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.