Başhekim Cumhur Kara Mudanya'ya atandı

Başhekim Cumhur Kara Mudanya'ya atandı

21 Aralık 2014 Pazar 22:19

Orhangazi Devlet Hastanesinde 2009 yılından bu yana başhekimlik görevinde bulunan Op.Dr.Cumhur Kara, yeni sistemde Hastane yöneticiliği yaptığı son 2 yılın ardından Mudanya Devlet Hastanesine başhekim ve hastane yöneticisi olarak atandı.

Orhangazi Devlet Hastanesinde 2009 yılından bu yana başhekimlik görevinde bulunan Op.Dr.Cumhur Kara, yeni sistemde Hastane yöneticiliği yaptığı son 2 yılın ardından Mudanya Devlet Hastanesine başhekim ve hastane yöneticisi olarak atandı. Ataması onaylanan Cumhur Kara yeni yıl ile birlikte Mudanya’da görev yapacak.

Orhangazi Devlet Hastanesi başhekimi ve Hastane yöneticisi Op.Dr.Cumhur Kara Orhangazi’deki görevinden ayrılıp Mudanya’ya atanıyor. Orhangazi’de ilk olarak 2003-2005 tarihleri arasında bahşekimlik görevi yapan, 4 yıllık aranın ardından 2009 yılında yeniden Orhangazi Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak atanan Op.Dr.Cumhur Kara 2009 yılından bu yana da kesintisiz hastane başhekimliği görevini yaptı. 

2 YILDIR YENİ SİSTEMLE HASTANE YÖNETİCİLİĞİ

Sağlık Bakanlığı’nın 2 yıl önce hayata geçirdiği Hastane Yöneticiliği statüsünde Orhangazi Devlet Hastanesinde 2 yıldır Hastane yöneticiliği yapan Op.Dr. Cumhur Kara, 2 yıllık sözleşme döneminin tamamlanmasından sonra kendi isteği ile Mudanya Devlet Hastanesi’ne Hastane yöneticiliği görevine atandı. Cumhur Kara’nın atama kararının Genel Sekreterlikçe onaylandığı belirlenirken, Cumhur Kara’nın Yılbaşından sonra Mudanya’daki görevine başlayacağı kaydedildi. 

 

 
Bu haber 3662 kez okunmuştur.
Kategori:
21.3.2019 01:29:11 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.