Cumhur Kara tüm personel ile tek tek vedalaştı

Cumhur Kara tüm personel ile tek tek vedalaştı

3 Ocak 2015 Cumartesi 02:51

zun yıllar Orhangazi Devlet Hastanesinde görev yapan ve son 6 yıldır hastanede başhekimlik görevi yapan Cumhur Kara, Mudanya Devlet Hastanesindeki görevine resmen başladı. 

Uzun yıllar Orhangazi Devlet Hastanesinde görev yapan ve son 6 yıldır hastanede başhekimlik görevi yapan Cumhur Kara, Mudanya Devlet Hastanesindeki görevine resmen başladı. Op.Dr.Cumhur Kara, Mudanya’daki görevine başlamadan önce 2014 yılının son iş gününde hastanedeki tüm personel ile tek tek vedalaşarak ilçeden ayrıldı.

 

 

Orhangazi Devlet Hastanesindeki başhekimlik görevinden ayrılarak Mudanya Devlet Hastanesi başhekimlik görevine atanan Op.Dr.Cumhur Kara 1 Ocak itibarı ile yeni görev yerinde iş başı yaptı. Cumhur Kara uzun yıllardır görev yaptığı Orhangazi Devlet Hastanesindeki eski mesai arkadaşlarına ise tek tek veda etti. 2014 yılının son iş gününde Hastanede tüm birimleri gezen ve tüm birim amirleri ve çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirip eski mesai arkadaşları ile vedalaşan Cumhur Kara, tüm ekip arkadaşlarına da teşekkür etti. Cumhur Kara’nın veda ziyaretleri esnasında duygusal anlar da yaşanırken, bazı personelin gözyaşlarını gizleyemedikleri gözlendi. 
Bu haber 2542 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 17:00:42 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.