Başkandan Hastane yeni yönetimine hayırlı olsun ziyareti

Başkandan Hastane yeni yönetimine hayırlı olsun ziyareti

13 Ocak 2015 Salı 08:20

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uzm. Dr. Hasan Kocaefe’yi makamında ziyaret etti. 

Hastane yönetiminin tam kadro yer aldığı ziyarette Başkan Çağlayan hayırlı olsun dileklerini ileterek, yerel yöneticiler olarak eğitim ve sağlığa önemli derecede destek verdiklerini de belirtti.

 

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Şahin ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Serkan Ateş, Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanarak çalışmalarına başlayan Başhekim Uzm. Dr. Hasan Kocaefe’yi makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette yeni atanan Başhekim Yardımcısı Pratisyen Hekim Ziyaeddin Uzun, Hastane Müdürü Ömer Yalavuz ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Habibe Değirmenci de hazır bulundu. Başhekim Hasan Kocaefe, ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek Başkan Çağlayan’a teşekkür etti.  Çağlayan Kocaefe’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek yönetim kadrosuna ve kendisine yeni görevlerinde başarılar diledi. Yerel yöneticiler olarak eğitim ve sağlık noktasında önemli desteklerde bulunduklarına vurgu yapan Başkan Çağlayan, yeni hastanenin hizmete geçmesi ile birlikte Orhangazi’nin derin bir nefes alacağını söyledi.
Bu haber 1743 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:39:43 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.