SGK Binası ihalesi yapıldı

SGK Binası ihalesi yapıldı

22 Ocak 2015 Perşembe 13:02

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ankara’da Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ankara’da Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile bir araya geldi. Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ile birlikte iki bakanla görüşen Neşet Çağlayan’a müjdeli haber Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’ten geldi. Bakanlık Orhangazi’de yapılması planlanan SGK binası ihalesinin yapıldığı ve inşaatın yakında yapılacağı müjdesini verdi. Çağlayan ayrıca Bülent Arınç ile de Orhangazi’de devam eden ve planlanan yatırımları görüştü.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, önceki gün AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ile birlikte Ankara’da çeşitli görüşmelerde bulundu.  Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ankara’da TBMM’de ilk olarak Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile bir araya geldi. Başkan Çağlayan, Arınç ile Orhangazi’de devam eden ve yeni dönemde planlanan projelerle ilgili görüşmelerde bulundu. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Orhangazi’de kamu yatırımlarının aksamadan devam edeceğini ve yeni yılda panlanan projelerin de mutlaka hayata geçeceğini ifade etti.

FARUK ÇELİK’TEN MÜJDE

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan daha sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile bir arayha geldi. Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın’ın da bulunduğu görüşmede Bakan Faruk Çelik Orhangazi’de yapımı planlanan yeni SGK Binası inşaat ihalesinin yapıldığını müjdelerken, ihalenin ardından inşaatın da önümüzdeki günlerde başlatılacağını ifade etti.

TOPLUM YARARINA ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞLIYOR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ayrıca bakanlık gözetiminde İşkur Gemlik şubesi ile Orhangazi Belediyesi’nin Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında yeni istihdamlar yaratmak için çalışma yapılacağını açıkladı. Bu konuda planlamanın da belediye ile İşkur arasında yürütüleceini ifade etti.

ÇAĞLAYAN; SGK İNŞAATINI BU YIL İÇİNDE BİTİRECEĞİZ

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Ankara’daki görüşmeleri değerlendirerek, SGK binası inşaat ihalesinin bakanlık tarafından tamamlandığını belirtti. Çağlayan, önümüzdeki günlerde yüklenici firma Orhangazi’deki inşaat çalışmalarına başlayacak. Öyle umuyoruz ki bu yıl içinde de Orhangazi’de son derece modern bir SGK binası kazandırmış olacağız dedi. Çağlayan Toplum Yararına Çalışma Programı Kapsamı’nda da İşkur ile belediyemiz arasında yapılacak protokol ile bir planlama dahilinde çalışmalarımızı başlatmış olacağız dedi. 
Bu haber 1914 kez okunmuştur.
Kategori:
21.3.2019 01:40:19 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.