Haluk Levent yeniden geliyor

Haluk Levent yeniden geliyor

29 Ocak 2015 Perşembe 03:30

Bölgenin gözde eğlence mekanlarından İskele Pub müzik günlerine devam ediyor. En son 21 Aralıkta Orhangazi’yi sallayan Rock Müzik Sanatçısı Haluk Levent 5 Şubat Perşembe günü yeniden İskele Pub’ta konser verecek.

Daha önce de bir çok sanatçının sahne aldığı İskele Pub, 2015 ilk büyük organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bölgenin gözde mekânlarından İskele Pub daha önce 21 Aralık 2014’te verdiği Haluk Levent Konserini tazelemek için hazırlıklarını tamamladı. Rock müzik sanatçısı Haluk Levent Orhangazili hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılanması bekleniyor.

CANLI MÜZİK GECELERİ DE DEVAM EDECEK

Orhangazi’nin nezih eğlence mekanı İskele Pub, İznik Gölü kıyısında sadece Orhangazi’ye değil Marmara bölgesinden konuklar ağırlamaya devam ediyor. İskele Pub’daki müzik keyfi ise haftanın üç akşamı devam ediyor. Cuma ve Cumartesi akşamları Cenap Şahin, Ender Koçer, Kanunda Serkan’ın sahne aldığı İskele Pub’ta, Çarşamba akşamları da Nilay Argun ve orkestrasının alaturka gecesi programları yapılıyor. 

 

 

 
Bu haber 2411 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:49:43 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.