İskele'de her gece  başka bir eğlence

İskele'de her gece başka bir eğlence

1 Şubat 2015 Pazar 02:53

Ender Koçer, Cenap Şahin ve Nilay Argun’dan sonra Uğur Zafer Yıldız da İskele Pub’ta sahne almaya başladı. Orhangazi’nin gözde eğlence mekânı İskele Pub’ta haftanın dört akşamı canlı müzik var. 

İskele Pub’ta canlı müzik akşamlarında eğlenceye yeni bir boyut kazandırdı. Bölgenin öne çıkan eğlence mekânlarından biri halini alan İskele Pub’ta canlı müzik programları haftanın dört akşamına çıkartıldı.

DÖRT GECE CANLI PERFORMANS

Hafta sonları iki gün Cenap Şahin ve Ender Koçer’in sahne aldığı İskele Pub’ta, Salı akşamları türkü gecesi düzenleniyor. Türkü gecelerinde “Hazırım” adlı albümüyle beğeni toplayan Orhangazili Uğur Zafer Yıldız bağlamasıyla sahne alıyor. Yıldız’a, Ender Koçer de gitarıyla eşlik ediyor.

İskele Pub’un alaturka geceleri ise Çarşamba akşamları. Nilay Argun ve orkestrasının sahne aldığı alaturka geceleri, Türk sanat müziğinden esintilerle de kulakların pasını siliyor.

8 ŞUBAT’TA HALUK LEVENT SAHNEDE

 

İskele Pub’ta ünlü ses sanatçılarının programları da devam ediyor. Daha önce birçok ünlü şarkıcının sahne aldığı İskele’de 8 Şubat’ta Haluk Levent sahne alacak. Haluk Levent programı için taleplerin oldukça yoğun olduğunu bildiren İskele Pub müzik koordinatörü Ender Koçer, “Rezervasyonlarımız devam ediyor. Konuklarımıza unutulmaz bir müzik ziyafeti daha vermeye hazırlanıyoruz” dedi. 
Bu haber 2398 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:38:42 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima