Umreciler dualarla uğurlandı

Umreciler dualarla uğurlandı

23 Şubat 2015 Pazartesi 10:59

Orhangazi’de Diyanet İşleri Başkanlığı’nın organizasyonu ile Umre ziyareti için Kutsal topraklara giden 30 kişi için Cumhuriyet Alanı’nda bir tören düzenlendi. Yüzlerce kişi yakınlarını Umre ziyaretine uğurlamak için alanı doldururken, umreciler dualar ve gözyaşları arasında uğurlandı.

Orhangazi’den Umre ziyareti için kutsal topraklara 30 vatandaş uğurlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen organizasyon ile 30 vatandaş dün Cumhuriyet Alanı’nda düzenlenen uğurlama töreni ile yola çıktı. Komite başkanlığı Mustafa Yüce’nin yaptığı grubu Cumhuriyet Alanından belediye başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ile Diyanet’e bağlı din görevlileri ve umreye giden vatandaşların yakınları uğurlandı. Kuran-ı Kerim’in okunup duaların edildiği uğurlama töreninde gözyaşları ve gurur vardı. 
Bu haber 1217 kez okunmuştur.
Kategori:
21.02.2017 03:37:04 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transfermavi bilgisayarorhangazi haberkontrol vanası bursa raf sistemleribursa gümüş yüzükler
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi Haber. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.