‘Vedaların Adıyla' tüm seçkin kitapçılardaki yerini aldı

‘Vedaların Adıyla' tüm seçkin kitapçılardaki yerini aldı

3 Mart 2015 Salı 11:17

Gazeteci – Yazar Temirağa Demir’in kaleminden dökülen ‘Vedaların Adıyla’ isimli kitap, tüm seçkin kitapçılardaki yerini aldı.

Gazeteci – Yazar Temirağa Demir’in kaleminden dökülen ‘Vedaların Adıyla’ isimli kitap, tüm seçkin kitapçılardaki yerini aldı. Her Kardam Adam Olmaz ve Edepli Fahişeler kitapları ardından Vedaların Adıyla isimli kitabını kaleme alan Demir şu ifadelerine yer verdi. ‘Vedaların Adıyla’ Biraz uzun biraz kısa bir aradan sonra yeniden sizlerleyiz. Biraz sizden biraz bizden öyküler düştü dimağımıza. ‘Yaz’ dedi Yaratan kış olsa da. Yazdım dolma parmaklarımla, dolma kalemle değil, biraz daktilo biraz bilgisayarla ama hep yüreğimle. Yol vardı ben vardım. Bir de hiç kimse. Hiç kimse kadar kalabalıktı aklımdakiler. İç dökümlerimizdi üzerime dökülenler, dirseğim gökyüzüne çarptı, bulutlar arasından bir kaç kelime topluluğu düştü birazı beni anlattı birazı seni birazı onu birazı bunu. Yeni bir kitapla düşüyorum yollara. Yüreğinize dokunabilirsem ne ala.’

 

 
Bu haber 3155 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:56:06 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.