Minikler Belediye Başkanını tanıdı

Minikler Belediye Başkanını tanıdı

2 Nisan 2015 Perşembe 11:24

Atatürk İlköğretim Okulu 4/D sınıfı öğrencileri Ünite Çalışmaları kapsamında sınıf öğretmenleri ve okul müdürleri ile birlikte Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret ederek, Belediyecilik ve Belediye Başkanını tanıdılar.

Başkan Çağlayan’a sorular sorarak belediyeciliği öğrenmeye çalışan öğrenciler başkan Çağlayan’a bir de çiçek verdiler. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Atatürk İlköğretim okulu 4/D sınıfı öğrencilerini makamında ağırladı. Ünite Çalışmaları kapsamında Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı ziyaret eden 4/D sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri Zeynep Demirsoy Kotabaş ve okul Müdürü Kenan İslam, Başkan Çağlayan’ın makamında belediyeciliği ve belediye başkanını tanıdılar. Başkan Çağlayan’a çiçek takdim eden öğrenciler daha sonra hazırladıkları soruları başkan Çağlayan’a sorarak belediyenin hangi hizmetleri olduğunu, ne gibi projeler hazırladıklarını ve belediye başkanının görevlerini içeren sorular sordular. Başkan Çağlayan minik öğrencilerin tüm sorularına yanıtlar vererek Orhangazi Belediyesi’ni ve görevlerini anlattı. Öğrenciler daha sonra Başkan Çağlayan’la hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra belediyeden ayrıldılar. 
Bu haber 2229 kez okunmuştur.
Kategori:
22.3.2019 10:12:20 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.