Kaba inşaat bitti

Kaba inşaat bitti

16 Nisan 2015 Perşembe 00:18

Yapımına geçtiğimiz yıl başlanan yeni devlet hastanesinin kaba inşaatı büyük oranda tamamlandı. Temel aşamasında büyük zorluklarla karşılaşan yapım firması çalışmaları hızlandırarak hastaneyi yıl sonunda tamamlamayı planlıyor. 

Orhangazi’de TOKİ konutları bölgesinde yapımına devam edilen yeni hastane inşaatında genel yapı tamamlandı. 30 bin m2’lik alanda inşa edilen yeni hastane 3 blok ve bir kazan dairesinden oluşuyor. Hastanenin yapımını üstlenen firma, ameliyathane, poliklinikler, hasta yatış alanlarının bulunduğu üç ayrı bloğun kaba inşaatını tamamladı. Kazan dairesinin bulunduğu blokla ilgili temel çalışmaları da tamamlandı.

 ÇALIŞMALAR HIZLANDI

 

Devlet Hastanesi şantiyesinde 40 personel 7 iş makinesi ve 30 kamyon ile çalışmalar hızlandırıldı. Taşlar Yapı İnşaat tarafından yürütülen hastane çalışmaları temel aşamasında büyük zorluklar doğurmuştu. Zeminin kayalık olması nedeniyle çalışmalar programın dışında kalmış ve gecikmişti.

 HEDEF YIL SONU

 

 

Yeni devlet hastanesi inşaatının normal çalışma programına yetişebilmesi için olağanüstü hizmet üreten firma, çalışmaların yıl sonunda tamamlanmasını planlıyor. Ancak, hava koşullarının müsaade etmemesi durumunda çalışmaların aksayabileceği de belirtiliyor. 
Bu haber 2592 kez okunmuştur.
Kategori:
19.3.2019 05:45:16 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.