Doktora çirkin saldırı

Doktora çirkin saldırı

20 Nisan 2015 Pazartesi 13:48

Orhangazi Devlet Hastanesi’nde doktora çirkin saldırı. Hastanede ortopedi uzmanı olarak çalışan Op.Dr.Şener Özbölük’e hastanedeki polikliniğinde saldıran ve yumruklayan bir kişi doktor Özbölük’ü yaraladı.

Olay saat 11:30 sıralarında Orhangazi Devlet Hastanesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre İ.Ş. isimli bir hasta yakını, Ortopedi Uzmanı Op.Dr. Şener Özbölük’ün hastalarını muayene ettiği esnada polikliniğine girerek doktor Şener Özbölük ile tartıştı. Daha sonra doktora saldıran İ.Ş. doktoru darp etmeye başladı. Hastane koridorlarında büyük bir paniğin yaşandığı olay koridordaki hasta ve diğer doktorların araya girmesi ile engellenirken, kaşı açılan ve vücudunun bazı bölgelerinde darp izi bulunan Şener Özbölük kanlar içinde kaldı. Hastane polisi tarafından gözaltına alınan İ.Ş. daha sonra Orhangazi Emniyet Müdürlüğü’ne götürülerek sorguya alındı. Olayda kaşı açılan Şener Özbölük ise ameliyathanede kaşına dikiş atılarak müşahade altına alındı. Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Kocaefe, Şener Özbölük’ün müdahale edildiği ameliyathaneye gelerek bilgi aldı. Olay sonrasında hastane çalışanları da büyük bir şok yaşarken, hastanedeki sendika yetkilileri ise olaya büyük tepki gösterdi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. 
Bu haber 5617 kez okunmuştur.
Kategori:
osman uluçayır 21 Nisan 2015, Salı 09:51
kınıyorum
Şener bey yıllardır orhangazinin yükünü çeken çok saygıdeğer bir doktordur. 95 yaşında ki babamı kimse opere etmezken kendisi iyileştirdi. Bu çirkin saldırıyı kınıyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum .
Tüm Yorumlar.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.