Proje işbirliği

Proje işbirliği

19 Mayıs 2015 Salı 12:51

Orhangazi’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer alan Componenta Dökümcülük AŞ, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda 1 yıldır çalışmalarını sürdüren Proje Destek Ekibi’ni fabrikada ağırladı.

Componenta Dökümcülük AŞ Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını sürdüren Proje Deestek Ekibi’ni ağırlayarak Projeler ve Componenta’nın da beklentileri hakkında görüş alışverişinde bulundular. OTSO Proje Destek Ekibi’nin 15 kişiden oluşan ve bir çoğu bölgedeki sanayi kuruluşlarında çalışan genç kadrosunu Componenta Dökümcülük AŞ İnsan Kaynakları Türkiye Sorumlusu Alper Celtek ve İnsan Kaynakları Müdürü Cem Beyaz misafir etti. Proje Destek Ekibi adına söz alan Erdoğan Budak ekip hakkında bilgi aktardı. Erdoğan Budak Proje Destek ekibinin OTSO bünyesinde kurulduğunu belirterek, bu ekip TOBB bünyesinde bulunan Türkiye genelindeki tüm odalar içinde tek. TOBB başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Proje Destek Ekibi’nin Türkiye’deki tüm odalara rol model olabileceğini bizlere aktarmıştı dedi. Bugüne kadar 5 ayrı proje hazırladılarını belirten Budak, yeni bir proje çalışmamızı da halen yürütmekteyiz dedi. Toplantıda daha sonra söz alan Componenta Dökümcülük AŞ İnsan Kaynakları Türkiye Sorumlusu Alper Celtek, Componenta hakkında bilgi aktardı. Alper Celtek, Componenta’nın Türkiye’nin sektördeki lideri, Avrupa’da sektörünün önde gelen kuruluşu olduğunu belirterek,  Türkiye’nin böyle şirketlere ihtiyacı olduğu yönünde her kesimden bir öngörü var. Dünya’nın hemen her ülkesine ürün satışımız var. Bursa bölgesinde ihracatta 5. sıradayız. Kurumlar vergisinde 5.sıradayız. Türkiye genelinde her yıl ilk 150’lerde yer almış bulunmaktayız dedi. Şirketlerin artık gelişime her an açık olması gerektiğini belirten Alper Celtek, Componenta’nın geliştirme projeleri bulunduğunu, proje destek ekibi ile de bu konu üzerinde birlikte çalışmalar yapabileceklerini ifade etti.

PROJE DESTEK EKİBİNE DESTEK

Componenta Dökümcülük AŞ İnsan Kaynakları Türkiye Sorumlusu Alper Celtek firma olarak Proje Destek Ekibi’ne her zaman destek olabileceklerini belirterek, ekibin firmamız ile ilgili, firmamızın içinde bulunduğu sektörel çalışmaları içeren projeleri her zaman destekleyebileceklerini ifade etti. Celtek, Orhangazi’de ekibin hazırlayacağı bir başka projeye de katılabileceklerini vurgulayarak, Componenta’nın gençleşen bir firma olduğunu, OTSO’nun Proje Destek Ekibi ile daha sık bir araya gelip, yeni projeler konusunda da çalışmalara  bizler de katkı sunmak istiyoruz dedi.

COMPONENTA’NIN DESTEĞİ ÇOK SEVİNDİRDİ

Proje Destek Ekibi adına son konuşmayı yapan Erdoğan Budak, Componenta’nın Proje Destek Ekibi’ne sunduğu destek ve yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

 
Bu haber 7868 kez okunmuştur.
Kategori:
taşlama 19 Mayıs 2015, Salı 13:17
taşaron
Ticaret odası, önce taşlama atölyelerin de Componenta için asgari ücrete çalışan taşeron işçiler ile görüşsün.
Tüm Yorumlar.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima