TSO gıda fuarına gidiyor

TSO gıda fuarına gidiyor

27 Ağustos 2015 Perşembe 10:33

Orhangazi TSO Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Worldfood İstanbul Gıda Fuarına üyelerini götürerek katılım sağlayacak.

 Türkiye’nin alanındaki en büyük ve en kapsamlı fuarı olan İstanbul Gıda Fuarı; 03-06 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Yeşilköy’ de gerçekleştirilecek.

Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Güneydoğu Avrupa, AB Ülkeleri, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri pazarına yönelik önemli alıcıların her yıl ziyaret ettiği Worldfood İstanbul fuarı geçtiğimiz yıl 119 farklı ülkeden 3.465 yabancı profesyonel ziyaretçiyi ağırladı. 4 gün sürecek olan fuarda, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamuller, unlu mamuller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

5 EYLÜL’DE GİDİLECEK

Fuarlardan sorumlu Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Burak Tokuç yaptığı bilgilendirmede, “2015 Worldfood İstanbul fuarı, ülkemiz gıda ve teknolojileri sektörünün kapsamlı bir şekilde kamuoyuna sunulduğu, ilgili yerli ve yabancı kurum ve kuruluşların bir araya geldiği, firmaların geleceğe yönelik bakış açılarını genişleten bu fuarın üyelerimize yararlı olacağını düşünüyorum, bu sebeple ilgili meslek gruplarında yer alan üyelerimizin katılımlarından dolayı memnun olacağız” dedi.

REZERVASYON TSO’DAN

Ayrıca gıda fuarı ile birlikte, gıda işleme, depolama, ambalaj malzemeleri ve ekipmanlarının olduğu ambalaj, paketleme ve gıda işleme sistemleri fuarı olan IPack Turkey’ de gezilebilecek. 5 Eylül Cumartesi günü, günübirlik olarak gidilecek fuara Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası sabah saat 9:00’da Cumhuriyet alanından ücretsiz olarak kaldıracağı otobüslerle katılım sağlanabilecek. Fuara gitmek isteyen üyeler TSO ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilecek.
Bu haber 1490 kez okunmuştur.
Kategori:
19.3.2019 05:41:34 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.