Kaymakam Faurecia'yı gezdi

Kaymakam Faurecia'yı gezdi

4 Ekim 2015 Pazar 08:19

Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, sanayi kuruluşları ziyaretleri kapsamında ORSİAD Başkanı Erol Hatırlı ile birlikte Orhangazi’nin en önemli Otomotiv Yan sanayi kuruluşlarından birisi olan Faurecia Otomotiv’i ziyaret etti.

Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, sanayi kuruluşları ziyaretleri kapsamında ORSİAD Başkanı Erol Hatırlı ile birlikte Orhangazi’nin en önemli Otomotiv Yan sanayi kuruluşlarından birisi olan Faurecia Otomotiv’i ziyaret etti. Fabrika yöneticileri tarafından ağırlanan Kaymakam Yılmaz, yöneticilerden brifing aldıktan sonra fabrika üretim sahasını gezdi.

 

 

Orhangazi Sanayici ve İşadamları Derneği (ORSİAD) tarafından organize edilen fabrika gezilerinde Orhangazi’nin en büyük otomotiv yan sanayilerinden birisi olan Faurecia Otomotiv’i ziyaret eden Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz’ı Faurecia Faurecia Fabrika Müdürü Galip Cem Çetin ve İnsan Kaynakları Müdürü Banu Balar Erdoğan ağırladı. ORSİAD Başkanı ve OTSO Meclis başkanı Erol Hatırlı’nın da katıldığı ziyarette Faurecia yöneticileri Kaymakam Yılmaz’a fabrika ile ilgili bir brifing sundu. Faurecia’nın Ford ve Renault gibi büyük otomobil devlerine yan sanayi üretim yaptığını belirten fabrika yöneticileri, çalışan sayısı, ihracat ve diğer konularda da bilgi aktardılar. Daha sonra Fabrikanın üretim sahasını gezen kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Orhangazi’de sanayinin büyük bir gelişmişlik gösterdiğini bunun da kendilerini gururlandırdığını ifade etti. 
Bu haber 2181 kez okunmuştur.
Kategori:
22.7.2018 13:32:21 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.