OTSO Tarım Fuarı'nda

OTSO Tarım Fuarı'nda

15 Ekim 2015 Perşembe 07:09

Türkiye’nin En Büyük Tarım Fuarı Bursa’da açıldı

Tarım ve Hayvancılık Sektörünü buluşturan Türkiye’ nin En büyük tarım Fuarı olma özelliğini taşıyan Bursa Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı açıldı.

İlginin çok büyük olduğu ve ziyaretçi rekoru kıran fuar, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 17 Ekim’e kadar sürecek.

ORHANGAZİ TSO FUARDA ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ !

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Fuarda stant açan üyelerini ziyaret etti. Ziyaretlere Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Öztürk, Meclis Başkan Yardımcısı İsmail Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan İpek ve İslam Kurtiş katıldı.

Fuarda stant açan Ünver Traktör ve Ltd. Şti.’ den Saadettin Ünver ve Serhat Ünver, Orhangazi Tarım Peyzaj Ltd. Şti.’ den Nedim Çancı, Çancı Fidancılık Oktay Çancı’ nın stantları gezilerek hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Ayrıca Ziraat Odaları Birliğinin Bursa bölgesi ziraat odaları adına açtığı stant gezilerek, Orhangazi Ziraat Odası Başkanı Hasan Cevizlidere’ ye de ziyaret gerçekleştirildi.

 

Tarım Fuarı ile ilgili açıklama yapan Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu, Fuar katılımlarının çok önemli olduğunu, firmaların gelişmelere ayak uydurması, gerçek alıcı-satıcıların bir araya gelerek ticaret yapabilme olanağı sağlaması, firmaların fuarlarda kendilerini tanıtarak sektörde bilinilirliğini arttırması ve çok yoğun olarak yaşanan rekabet ortamında firmalara avantaj sağlamasından ötürü çok önem verdiğini belirterek, işlerini büyütmek ve geliştirmek isteyen ticaret erbaplarının imkanları dâhilinde fuarlara katılmasını öneriyorum” dedi.
Bu haber 1953 kez okunmuştur.
Kategori:
15.12.2018 17:59:26 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.