Dayan şampiyon

Dayan şampiyon

30 Kasım 2015 Pazartesi 08:22

Karatede Türkiye ikincisi olan Fatmanaz yaşam mücadelesi veriyor

Karatede Türkiye ikincisi olan Fatmanaz yaşam mücadelesi veriyor

Orhangazi’den Samsun’a giderken babasının kullandığı otomobilin şarampole yuvarlanması sonucu yaralanan ve beyninde kan pıhtılaşması oluşan 2010 Türkiye Karate Şampiyonası Minikler ikincisi Fatmanaz Bilge, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi yoğun bakım servisinde yaşam mücadelesi veriyor.

Orhangazili ailenin Çankırı’da geçirdiği trafik kazası Cuma günü yaşanmıştı. Edinilen bilgiye göre; Orhangazi’de Mevlüt Bilge, eşi ve kızıyla birlikte memleketi Samsun’a gitmek üzere yola çıktı. Bilge ailesinin içinde bulunduğu 16 VE 985 plakalı otomobil Çankırı’nın Ilgaz ilçesi yakınlarında kontrolden çıktı. Yaklaşık 30 metrelik şarampole yuvarlanan otomobilde büyük hasar meydana geldi.

BÜTÜN AİLE YARALI

Kazada, Cargill Tarım A.Ş.’de Ziraat Mühendisi olarak görev yapan sürücü Mevlüt Bilge, Cargill İlkokulu’nda sınıf öğretmeni olan eşi Ayşe Bilge ve Yalova Termal Fen Lisesi öğrencisi kızları Fatmanaz yaralandı.

FAYMANAZ YAŞAM SAVAŞI VERİYOR

Kaza yerine bölgeden güvenlik güçleri ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahaleleri yapılan yaralılar ambulanslarla Ilgaz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılar ardından da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Bilinci kapalı olan 15 yaşındaki Fatmanaz yoğun bakıma alındı.

FATMANAZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Trafik kazasında ağır yaralanan Fatmanaz Bilge, henüz 10 yaşındayken büyük bir gurur yaşamıştı. Fatmanaz, 2010 Türkiye Karate Şampiyonası’nda Minikler kategorisinde Türkiye ikincisi olmuştu. Beyninde kan pıhtılaşması oluşan Fatmanaz’a doktorlar müdahale edemiyor. Fatmanaz, dört gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor.

 

 

 
Bu haber 7089 kez okunmuştur.
Kategori:
mustafa öztürk 30 Kasim 2015, Pazartesi 22:11
acil şifalar dileriz
öğrenmiş olduğumuz kazadan dolayı okulumuzun hocası ayşe bilge ve ailesine allahtan acil şifalar dileriz,allah hepsini sevdiklerine bağışlasın.
Tüm Yorumlar.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima