Çağlayan BTSO ödül törenine katıldı

Çağlayan BTSO ödül törenine katıldı

23 Aralık 2015 Çarşamba 10:54

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı Ekonomiye Değer Katanlar 2015 ödül törenine katıldı.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı Ekonomiye Değer Katanlar 2015 ödül törenine katıldı. Bazı bakanların da hazır bulunduğu törende ödül alan Componenta Dökümcülük AŞ’yi kutlayan Çağlayan, Orhangazi TSO yöneticileri ile birlikte törende yer aldı.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Ekonomiye Değer Katanlar 2015 ödül törenine katıldı. Merinos Kültür Merkezi fuar alanında yapılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı, bazı bakanların da yer aldığı BTSO ödül töreninde, Orhangazi TSO yönetim Kurulu başkanı Ergün Efendioğlu ve OTSO Meclis Başkanı Erol Hatırlı da yer aldı. Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, eski Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer, OTSO yöneticileri, OTSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Musa Öztürk, Ak Parti Orhangazi ilçe başkanı Mustafa Kaya’nın da katıldığı törende Componenta Dökümcülük AŞ, İhracat Ödülüne layık görüldü. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Componenta AŞ. Yöneticisi Sibel Binici’yi de kutladı.  
Bu haber 1737 kez okunmuştur.
Kategori:
21.7.2019 23:12:28 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima