Diğer okullara örnek olsun

Diğer okullara örnek olsun

17 Mayıs 2016 Salı 00:26

Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği ve Öğrenci meclisinin ortaklaşa aldığı karar ile 5 adet tekerlekli sandalye temin edilerek Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi’ne teslim edildi.

Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği ve Öğrenci meclisinin ortaklaşa aldığı karar ile 5 adet tekerlekli sandalye temin edilerek Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi’ne teslim edildi.

 

 

Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 5 adet tekerlekli sandalye alarak Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi’ne hediye etti. Dernek Başkanı Emrullah Akçay örnek olacak davranışlarından dolayı okul yönetimi ve öğrencilere teşekkür etti. Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi şu ifadelerine yer verdi ‘Okul aile birliği ve öğrenci meclisinin ortaklaşa yapmış olduğu kampanya ile aldıkları 5 adet tekerlekli sandalyeyi  sakatlar derneğine bağışlan okul müdürü   Erol Türkyılmaz, okul aile birliği başkanı Orhan Serdar,öğrenci meclisi başkanı  Semih Ay sakatlar derneğini ziyaret ederek , bizlerde ilçemizdeki engelli kardeşlerimizin ihtiyacı olan tekerlekli sandalye alarak sakatlar derneğimize bağışladık bu sandalyeler engellilerimizin  hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştıracağını düşündük diyerek dernek başkanı Emrullah Akçaya teslim ettiler. Sakatlar Dernek Başkanı Emrullah Akçay da değerli müdürümüz, okul aile birliği,ve öğrenci meclis başkanımızın bu anlamlı kampanyalarının topluma güzel bir örnek teşkil ettiğini söyleyerek kendilerine ilçemizdeki engelli kardeşlerim adına teşekkür ediyorum dedi.Akçay,ilçemizde tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan herkese bu sandalyeleri karşılıksız olarak teslim ediyoruz diyerek özellikle yaz aylarında yaşlı ve engellilerimizin sandalye talebinin arttığını söyledi. Bağış yapan herkese teşekkür ediyoruz özellikle geleceğin yöneticileri olan öğrencilerimizin bu güzel davranışları bize geleceğe dair ümit veriyor’ dedi.
Bu haber 1379 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 17:04:49 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.