5'inci şube açılımında izdiham

5'inci şube açılımında izdiham

23 Mayıs 2016 Pazartesi 11:00

Bursa’da merkez şubeleri bulunan İthalat Spot Cumartesi günü düzenlenen açılış töreni ile Orhangazi’de 5’inci Şubesini açtı. 

Bursa’da merkez şubeleri bulunan İthalat Spot Cumartesi günü düzenlenen açılış töreni ile Orhangazi’de 5’inci Şubesini açtı. Onlarca vatandaşın akın ettiği açılış töreninde ise izdiham yaşandı.

 

Orhangazi’ye 5’inci şubelerini açan İthalat Spot’un açılış töreni cumartesi günü saat:12.00’da yapıldı. Düzenlenen törene Orhangazi Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Orhangazi Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ogün Demir, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve çok sayıda davetli katıldı. Davetlileri ağırlayan İthalat Spot Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dal, katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür etti. Onlarca kişinin yer aldığı açılış töreninde özel indirimlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar izdiham çıkardı. Halka hitap eden Başkan Çağlayan, izdihamın nedenini anlamamak pekte zor değil. İçeride yüzlerce farklı ürün sizleri bekliyor. İşyeri sahibine hayırlı olur inşallah.’diye konuştu. İşyerini açılış kurdelesini ise Kaymakam Yılmaz, Garnizon Komutanı Demir ve Başkan Çağlayan kesti. Kurdele kesimi ardından dışarıda bekleyen vatandaşlar içeriye akın etti. İzdihamın yaşandığı işyeri içinde ürünler kısa sürede azaldı. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dal ise vatandaşlara açılışa özel indirimlerin belli biri süre daha devam edeceğini bildirerek ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
Bu haber 1566 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:48:09 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.