Orhangazi'de güler yüz kaliteyle buluştu

Orhangazi'de güler yüz kaliteyle buluştu

7 Haziran 2016 Salı 04:20

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet sloganı ile yola çıkan Sofram Gıda Şarküteri ve Kasap, hafta sonu renkli bir açılışla Orhangazililere hizmet vermeye başladı

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet sloganı ile yola çıkan Sofram Gıda Şarküteri ve Kasap, hafta sonu renkli bir açılışla Orhangazililere hizmet vermeye başladı.

 

İşletmeciliğini Osman Solmaz ve Ebubekir Küçük’ün yaptığı Sofram Gıda Şarküteri ve Kasap, hafta sonu yapılan renkli açılışla hizmete girdi. Aparzade Mahallesi Arkaltı Caddesi üzerinde hizmete giren işyerinin açılışına Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Başkan Yardımcısı Şemsi Kılıç, Orhangazi Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Açılışta işletmecilerden Osman Solmaz ile kurdeleyi kesen Başkan Çağlayan, Ramazan ayına girerken hizmete açılan iş yerinin işletmecilerine ticari hayatlarında başarılar ve helal kazançlar dilediğini söyledi. Osman Solmaz ise ‘Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile Orhangazi’de gıda sektöründe halkımıza hizmet etmeye çalışacağız. Tüm Orhangazilileri uygun fiyatlar ve ürünlerimizi görmeye davet ediyoruz. Açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan Sayın Başkanımıza, Başkan Yardımcımıza, Belediye Meclis Üyelerimize ve tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Allah utandırmasın.’dedi. Solmaz ayrıca yakın zamanda servislerinin de başlayacağının müjdesini verdi.
Bu haber 1920 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:38:05 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima