Başkan Çağlayan Kamyonetçileri dinledi

Başkan Çağlayan Kamyonetçileri dinledi

13 Temmuz 2016 Çarşamba 11:40

>Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Kamyonetçiler Kooperatifi’nin Gazi Orhanbey Cami karşısındaki otoparkta bulunan kooperatif merkezini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Kamyonetçiler Kooperatifi’nin Gazi Orhanbey Cami karşısındaki otoparkta bulunan kooperatif merkezini ziyaret etti. Kooperatif üyeleri ile bir araya gelen başkan Çağlayan, Kamyonetçilerin talep ve beklentilerini dinledi.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Kamyonetçiler Kooperatifi’ni ziyaret ederek burada Kooperatif üyeleri ile bir araya geldi. Gazi Orhanbey Cami karşısındaki otoparkta hizmet veren Kamyonetçiler Kooperatifi yöneticileri ve üyeleri tarafından ağırlanan Başkan Çağlayan, Kooperatif üyelerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Başkan Çağlayan, tüm kurumların sorunları için belediye olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, buna derneklerimiz, meslek odalarımız, kooperatiflerimiz de dahil. Kamyonetçiler Kooperatifimizin faaliyetlerini daha iyi şartlarda yapabilmeleri için üzerimize düşen çalışmaları biz de yapacağız dedi. 
Bu haber 1354 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:30:42 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima