Çağlayan'dan Orhangazispor'a çim biçme makinesi

Çağlayan'dan Orhangazispor'a çim biçme makinesi

4 Ağustos 2016 Perşembe 12:49

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazispor tesisleri ve ilçe stadyumunda kullanılmak üzere çim biçme makinesini kulübe hibe etti

 Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazispor tesisleri ve ilçe stadyumunda kullanılmak üzere çim biçme makinesini kulübe hibe etti. Çim biçme makinesini teslim alan Orhangazispor yönetimi, Başkan Çağlayan’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

Sezon hazırlıklarının ilk etap kamp programını tamamlayarak Orhangazi’ye dönen Orhangazispor’da yönetim kurulu çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazispor için yeni bir çim biçme makinesini kulübe hibe etti. Orhangazispor tesisleri ve ilçe stadyumunda kullanılmak üzere ihtiyaç duyan çim biçme makinesini alan Orhangazi Belediyesi, makineyi Orhangazispor yönetimine teslim etti. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Orhangazispor tesislerine giderek yeni alınan çim biçme makinesini kulüp başkanı Cem Kapitan ve yönetim kuruluna teslim etti. Orhangazispor başkanı Cem Kapitan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın kulübe her konuda her zaman destek olduğunu belirterek, çim biçme makinemiz konusunda da bizlere destek olan Belediye Başkanımız teşekkür ediyoruz dedi. Çağlayan ise Orhangazispor’un ilçe için çok önemli olduğunu belirterek, Orhangazispor için tüm dinamiklerin harekete geçmesi, herkesin Orhangazispor için elini taşın altına koyması gerekiyor. Bizler yerel yönetim olarak bu konuda gereğini yapmaya çalışıyoruz, bundan sonra da yapacağız dedi. 
Bu haber 1512 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:31:21 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima