Akbayrak'tan ilk açıklama

Akbayrak'tan ilk açıklama

1 Eylül 2016 Perşembe 11:28

MHP’de görevden alınan ilçe başkanı Yüksel Akbayrak, görevden alınmaları ile ilk değerlendirmesini sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Siyasi hayatına bir virgül koyduğuna vurgu yapan Akbayrak, ‘Bugüne kadar da her zorluğun üstesinden gelmeye çalıştık’ dedi. 

MHP’nin eski ilçe başkanı Yüksel Akbayrak’ın sosyal medya hesabından genel merkezin görevden alma yazısı ile birlikte yaptığı ilk değerlendirme şöyle; Allah’a şükürler olsun ki genel merkezimiz şeref beratımızı bize verdi. Beş yıl boyunca şanla şerefle taşıdığımız Orhangazi MHP İlçe başkanlığı görevimiz sonlandırılmıştır. Yönetimdeki tüm arkadaşlarımla beraber her zorluğun karşısında kale gibi durarak MHP’nin bir adım daha ileriye nasıl götürürüz hesabını yaptık. Biz anamızdan ne ilçe başkanı ne de ilçe yöneticisi olarak doğduk, ölünce de mezarımıza ilçe başkanı veya ilçe yöneticisi yazsın. Biz beş yıl boyunca Bozkurt edasıyla dik durduk, eğilmedik, bükülmedik. Kimseden de nemalanmadık. Orhangazili üyelerimizin ve de delegelerimizin değişim sesine kulak verdik, onların sözcüsü olduk. Tabanın sesine kulak verip onların duygularıyla hareket ettik. Üyelerimiz, delegelerimiz olmadan siyaset yapmanın bir mantığı da yok zaten. Tabanı yok saymak, kendini yok saymaktır. 31 Ağustos 2016 tarihinde siyasi yaşantımıza bir virgül koyduk. Biz hiçbir zaman onun bunun adamı olmadık. Allah’a şükür ki biz davamızın adamı, ülkücü MHP’li olduk. Bir bozkurt edasıyla boynumuza tasma da vurmadık, vurdurtmayız da. Herkesin bir hesabı varsa, yüce Allah’ın da bir hesabı vardır.  
Bu haber 1530 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2018 17:01:46 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.