Orhangazi TSO üyelerini Gıda Fuarı'na götürüyor

Orhangazi TSO üyelerini Gıda Fuarı'na götürüyor

1 Eylül 2016 Perşembe 19:35

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini günübirlik, ücretsiz olarak Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Worldfood İstanbul Gıda Fuarına götürüyor. 3 Eylül Cumartesi günü Orhangazi terminalinden kaldırılacak otobüsle katılım sağlayacak olan Orhangazi TSO ilgili kesimleri sektörünün lideri olan bu fuara davet ediyor.

Türkiye’nin alanındaki en büyük ve en kapsamlı fuarı olan İstanbul Gıda Fuarı; 01-04 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Yeşilköy’ de gerçekleştirilecek. Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Güneydoğu Avrupa, AB Ülkeleri, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri pazarına yönelik önemli alıcıların her yıl ziyaret ettiği Worldfood İstanbul fuarı geçtiğimiz yıl 119 farklı ülkeden 3.465 yabancı profesyonel ziyaretçiyi ağırladı. 4 gün sürecek olan fuarda, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamuller, unlu mamuller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

CUMARTESİ FUARA GİDİLİYOR

 

WorldFood Istanbul ile eş zamanlı olarak düzenlenecek 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı - Ipack Turkey fuarı da gıda sektörüyle paralel ilerleyen ambalaj sektöründeki son gelişmelere ışık tutacak. Fuarlarla eş zamanlı gerçekleştirilecek konferans ve seminer programları ile sektörel bilgi ve deneyim paylaşımı da sağlanacak

03 Eylül Cumartesi günü, günübirlik olarak gidilecek fuara Orhangazi TSO sabah saat 9:00’ da Orhangazi Terminalinden ücretsiz olarak kaldıracağı otobüslerle katılım sağlayacak. Fuara gitmek isteyenler 0 (224) 573 81 69 (dahili 111) numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırabilirler.

Bu yılda Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Worldfood İstanbul Gıda Fuarına 03 Eylül Cumartesi günü, üyelerimizi götürerek katılım sağlıyacağız. Türkiye’nin alanındaki en büyük ve en kapsamlı fuarı olan İstanbul Gıda Fuarı; 01-04 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Yeşilköy’ de gerçekleştirilecek.

Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Güneydoğu Avrupa, AB Ülkeleri, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri pazarına yönelik önemli alıcıların her yıl ziyaret ettiği Worldfood İstanbul fuarı geçtiğimiz yıl 119 farklı ülkeden 3.465 yabancı profesyonel ziyaretçiyi ağırladı. 4 gün sürecek olan fuarda, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamuller, unlu mamuller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

WorldFood Istanbul’da Gıda Katkıları Özel Bölümü - Ingredients Turkey’in yanı sıra bu sene ilk kez; Soğuk Zincir, Depolama Sistemleri, Soğutma, Havalandırma ve Lojistik Özel Bölümü “ColdChain Expo Eurasia” yer alacak. Bu özel bölüm; bölgenin soğuk zincir sektörüne yönelik ilk uzmanlaşmış etkinliği olarak Soğuk Zincir Hizmetleri, Soğu Nakliyat ve Ekipmanları, Soğuk Depolama ve Ekipmanları konusunda faaliyet gösteren firmalara yeni fırsatlar sunuyor olacak.

REZERVASYON İÇİN SON GÜN YARIN

 

3 Eylül Cumartesi günübirlik olarak gidilecek fuara Orhangazi TSO sabah saat 9:00’ da Orhangazi Terminalinden ücretsiz olarak kaldıracağı otobüslerle katılım sağlayacak. Fuara gitmek isteyen katılımcıların 0 (224) 573 81 69 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırabilirler.
Bu haber 1032 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:13:20 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.