Sakatlar Derneği'nden Emniyet Müdürü'ne ziyaret

Sakatlar Derneği'nden Emniyet Müdürü'ne ziyaret

8 Eylül 2016 Perşembe 14:39

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube Başkanı Emrullah Akçay ve Yönetim kurulu üyeleri ilçemize kısa bir süre önce atanan  Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin’i  makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Sakatlar Derneği yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden emniyet müdürü Erçetin ilçemizdeki derneğimizin çok güzel faaliyetler yaptığını yerel ve ulusal basından  takip ettiğini ifade ederek bizlerinde elinden gelen ne varsa engelli kardeşlerimiz için yapmaya çalışacaklarını ifade ederek kapılarının engelli kardeşlerimiz ve dernek yöneticileri için sonuna kadar açık olduğunu söyledi. İlçemizde huzuru sağlamak için polis vatandaş el ele gönül gönüle olacaklarını söyleyen emniyet müdürü Erçetin Orhangazili vatandaşlarımızın huzuru için çalışacaklarını ifade etti. Sakatlar derneği Başkanı Emrullah Akçay Orhangazi’de engelliler adına yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek bizler ilçemizdeki bütün kurumlarla iyi ilişkiler içerisindeyiz. Bizler engellilerin dilenen değil dinlenen birer birey olması için çalışıyoruz dedi. Akçay özellikle ilçe dışından gelerek engelliler adına dilenen derneklerden ve kişilerden şikayetçi olduklarını dile getirerek emniyet müdürüne günün anısına Belediye başkalığı tarafından hazırlanana engelli asker albümü hediye etti.
Bu haber 1247 kez okunmuştur.
Kategori:
21.7.2019 23:14:23 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima