Orhangazililer uçmayı sevdi

Orhangazililer uçmayı sevdi

5 Ekim 2016 Çarşamba 15:30

Orhangazili vatandaşlar karayolu seyahatinden çok uçak kullanmayı tercih ettiği belirlendi. Tatilini karayolunda geçirmek istemeyen vatandaşlar uçak biletlerine yöneldi.

Orhangazi’de son yıllarda özellikle yaz aylarında taleplerin arttığını belirten Yasin Kayan; hava yollarını tercih eden vatandaşlarımızı geç kalmamaları konusunda uyarıyoruz dedi. Her yarım saatte bir sefer olmak üzere hava alanına servislerinin olduğunu söyleyen Kayan; fiyatlarımız oldukça cazip ve avantajlı. Erken rezervasyon ile daha da uygun fiyatlar oluşuyor dedi. Özellikle Orhangazili tatilcilerin şehirlerarası ve yurt dışı seyahatleri için tercih ettiği Butur Seyahat Acentesi Ersin Yasin Kayan, vatandaşları uçak biletleri konusunda bilgilendirdi. Pegasus Uçak Biletlerinin yetkili acentesi olan Butur Seyahat Acentesi işletme yetkilisi Kayan, tatile gitmek isteyen vatandaşlarımız tatil yerlerini belirledikten sonra uçak biletlerini erken rezervasyon ile ayırmaları kendi menfaatlerine olacaktır dedi. Orhangazi Termalinde hizmet veren Butur Seyahat Acentası yetkilisi Ersin Yasin Kayan verdiği bilgilerde; Yaz tatili gibi özel günler ve bayramlarda uçak bileti fiyatlarının son derece pahalı olduğu herkes tarafından bilinir. Eğer böyle zamanlarda tatil yapacaksanız, en bir iki ay öncesinden biletinizi alıp uygun fiyata uçmanın tadını çıkarabilirsiniz.  Promosyonlu biletleri kaçırmış olsanız dahi, ekonomik sınıfı biletler sizi bekliyor olacak. Bu önerilerimizi dikkate alarak bayramda uygun fiyata yolculuk yapmanın keyfine varabilirsiniz. Ucuz uçak bileti için tüm havayolları firmalarının uçak biletlerini bulabileceğiniz acentemizi ziyaret edebilirsiniz dedi.
Bu haber 1725 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 17:08:29 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.