OTSO yangın eğitim verecek

OTSO yangın eğitim verecek

14 Ekim 2016 Cuma 11:42

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası, işyerleri için zorunlu hale gelen yangın eğitimlerinin bir yenisini daha düzenlemeyecek. 

Ayrıca “Binaların Yangında Korunması Hakkında Yönetmelikte” işletmelerin Yangın Güvenliği Ekiplerinin oluşturularak bunlara yangın eğitimi ve uygulamalı yangın tatbikatlarının senede en az 1 kez yapılacağını zorunlu kılınmıştı. Orhangazi TSO Üyelerinin yasal anlamda sıkıntı yaşamamaları amacıyla 28 Ekim Cuma günü Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Amirliğinden gelecek olan yetkililer tarafından Yangın eğitimi gerçekleştirecek. Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Öztürk, “Bu konuda üyelerimizi yönetmeliklerin getirdiği yükümlülükler açısından zor durumda kalmaması için bilgilendirdik ve 28 Ekim Cuma günü Odamızın seminer salonunda yangın eğitimini gerçekleştiriyoruz. Eğitimleri tamamlayan katılımcılara, Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından, katılım sertifikası verilecek. Bu tür eğitimlerimizi, üyelerimizin de taleplerini değerlendirerek gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.  Yangın Eğitimine katılmak isteyen üyeler, Odanın 0 (224) 573 81 69 Dahili-111 numaralı telefonunu arayarak detaylı bilgi alabilirler.

 

 
Bu haber 1100 kez okunmuştur.
Kategori:
19.3.2019 05:41:11 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.