Orhangazi'nin sineması hizmette

Orhangazi'nin sineması hizmette

17 Ekim 2016 Pazartesi 18:27

Tadilatı yapılan Gölpark AVM içindeki yeni sinema hizmet vermeye başladı. 

Orhangazi yeniden sinema salonlarına kavuştu. Orhangazi’de Hürriyet Mahallesi’nde bulunan ve yeniden tadilatı yapılarak hizmete hazır hale getirilen Gölpark AVM içinde Cinemaxx Venüs Orhangazi, sinema salonları, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın katıldığı mini bir törenle hizmete girdi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın çocuklara sinema sürprizi yaptığı açılışta konuşan Başkan Çağlayan, sinema salonlarının Orhangazi’ye hayırlı olması temennisinde bulundu. Atatürk İlköğretim Okulundan yaklaşık 80 öğrenci ile velilerin iki ayrı salonda film izlediği açılışta açıklama yapan sinema salonları işletmecileri, yeni vizyon filmlerin Orhangazi’de de aynı anda vizyona gireceğini müjdeledi.

SEKTÖRDE 65 YILLIK TECRÜBE

 

Orhangazi’de hizmete giren Cinemaxx Venüs Orhangazi sinemaları Gemlik Venüs Sinemalarının 65 yıllık tecrübesi Necdet Bulut’un oğulları Engin, Ferdi ve Feridun Bulut tarafından işletilecek. Gölpark AVM’de hizmete giren sinema 3 salondan oluşuyor. Sinemalar günde 15 farklı seans olarak hizmet verecek.   
Bu haber 2569 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:31:10 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.